Περάσαμε τέσσερις ημέρες στο ChangerZ, το οποίο πραγματοποιήθηκε στο ειδυλλιακό Φράγμα Περδίκκα στην Εορδαία, Πτολεμαΐδας, και σας μεταφέρουμε τις εντυπώσεις μας
Αφορμή για την κουβέντα μας στάθηκε το νέο του μυθιστόρημα «Κάτι σαν αγάπη, μία υπόθεση για τον Γιώργο Δάντη» που κυκλοφορεί από τις εκδόσεις Πατάκη, καθώς και την τηλεοπτική μεταφορά των βιβλίων του «Αθηναϊκό μπλουζ» και «Baby blue»
Άρχισαν απ' το μηδέν και έφτασαν στην κορυφή δίχως να τους κάμψουν τα εμπόδια. Οι δρόμοι του Γιάννη Αντετοκούνμπο και της Αντιγόνης Ντρισμπιώτη σμίγουν στο Παρίσι, όπου θα κρατήσουν μαζί την ελληνική σημαία