Εκλογές ΣΥΡΙΖΑ- Αχτσιόγλου: Ο ΣΥΡΙΖΑ είναι παρών - Από αύριο ξεκινάμε αγώνα
🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋ 🗣️ Ανοικτό για σχολιασμό
Η μέχρι πρότινος υποψήφια για την προεδρία του ΣΥΡΙΖΑ, Έφη Αχτσιόγλου κατέφτασε στα γραφεία του κόμματος ενώ ο κόσμος που βρισκόταν εκεί φώναξε συνθήματα υπέρ της. Εκείνη απάντησε με υψωμένη την αριστερή γροθιά, σήμα κατατεθέν της Αριστεράς.
«Η μεγάλη συμμετοχή του κόσμου στις εκλογές έδειξε πως η κοινωνία κοιτάζει προς τον ΣΥΡΙΖΑ. Ήταν ένα ξεκάθαρο μήνυμα», είπε η Έφη Αχτσιόγλου. «Θα δώσουμε δυναμικά το παρών στις μεγάλες κοινωνικές μάχες που έρχονται. Από αύριο ξεκινά ένας μεγάλος αγώνας. Η κοινωνία χρειάζεται μια δομική αντιπολίτευση. Ευχαριστώ όσους με εμπιστεύτηκαν, ήταν η μεγαλύτερη τιμή της ζωής μου. Ευχαριστώ τον Νάσο Ηλιόπουλο και τον Αλέξη Χαρίτση, μου απέδειξαν πως αυτή η μάχη είχε αξία», πρόσθεσε.
«Αυτογκόλ» των Γάλλων απ' τα... αποδυτήρια - Εξαφάνισαν τον Γιάννη Αντετοκούνμπο από την τελετή έναρξης!
Τροχαίο στη Μεσσηνία: Πώς σημειώθηκε η αδιανόητη διπλή οικογενειακή τραγωδία – Νοσηλεύεται φρουρούμενος ο οδηγός της νταλίκας
Ιρανοί, Ρώσοι ή κάποιος άλλος; Ποιος βρίσκεται τελικά πίσω από το σαμποτάζ στα τρένα της Γαλλίας; Ανάλυση Guardian
Μέταλ και όπερα… μαζί στην τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων: Μοναδικό σόου
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr