Βάσεις 2024: Δίδυμες… επιτυχίες για τις αδελφές Κοσμαδάκη στην Κρήτη – Μαζί και στη φοιτητική τους ζωή
Παντού αχώριστες!🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋ 🗣️ Ανοικτό για σχολιασμό
![Κρήτη: Δίδυμες… επιτυχίες για τις αδελφές Κοσμαδάκη (cretalive.gr)](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/3f9b78d8-286c-4ed3-b000-96fe89d751a5.jpg)
Οι δίδυμες αδελφές Κοσμαδάκη από το Ηράκλειο Κρήτης ζούνε μαζί από την πρώτη ημέρα που είδαν το φως της ζωής, βίωσαν μαζί τα σχολικά τους χρόνια και την αγωνία τους να περάσουν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση και τώρα είναι έτοιμες να ταξιδέψουν μαζί στη Θεσσαλονίκη και να ζήσουν την κοινή τους φοιτητική ζωή!
Οι δίδυμες, Άννα και Ελένη, απόφοιτες του 8ου Λυκείου Ηρακλείου, κατάφεραν την εισαγωγή τους στα Τμήματα επιλογής τους και τώρα ετοιμάζονται να απολαύσουν μαζί και τη φοιτητική τους ζωή!
Η Άννα θα λάβει μία θέση στα αμφιθέατρα της Ψυχολογίας στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης και στο εξής θα μπορεί να μελετά την ανθρώπινη συμπεριφορά, κάτι που πάντα της προκαλούσε ενδιαφέρον, σύμφωνα με το cretalive.gr. Φυσικοθεραπεία θα σπουδάσει η Ευαγγελία Κοσμαδάκη, η οποία θέλει να φροντίζει όσους ανθρώπους έχουν ανάγκη, ειδικά τα άτομα τρίτης ηλικίας.
Όταν ο Πολάκης εξαπέλυσε επίθεση στη συνεργάτιδα του Γεωργιάδη: «Αυτούς τους μορφασμούς να μην τους κάνετε, κυρία μου»
Βάσεις 2024: Πάνω από 25.000 υποψήφιοι εκτός ΑΕΙ - Η ΕΒΕ «έκοψε» τους περισσότερους και δεν έκαναν μηχανογραφικό
Βρούτσης: Τελεσίγραφο σε ΠΑΕ, ΚΑΕ για λέσχες φιλάθλων, «καρφί» στην ΕΠΟ και νέα δεδομένα με εισιτήρια μέσω gov
Μας κάνουν καλό τα κρύα ντους τελικά; Τι λένε οι ειδικοί
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr