Live Μπράγκα - Παναθηναϊκός: Η πρώτη μεγάλη μάχη του Τριφυλλιού στα πλέι οφ του Champions League

24.08.2023 00:12

Το γκολ του Μαντσίνι

24.08.2023 00:11

Ελπίδες για ανατροπή

Ο Παναθηναϊκός και πάλι στο φινάλε, βρήκε ένα γκολ με τον Μαντσίνι που του δίνει μεγάλες ελπίδες για την ανατροπή ενόψει της ρεβάνς της 29ης Αυγούστου στο ΟΑΚΑ.

24.08.2023 00:03

Τέλος αγώνα: Μπράγκα - ΠΑΟ 2-1

Τέλος. 2-1 Τελικό σκορ.

24.08.2023 00:01

Γκολ ο Παναθηναϊκός!

Γκοοολ στο 95'! Ο Μαντσίνι εκτελεί τον Ματέους γράφοντας το 2-1 μετά από εξαιρετική ασίστ του Ιωαννίδη.

Κίτρινη ΠΑΟ

83' Κίτρινη Αράο

23.08.2023 23:46

Αλλαγή Παναθηναϊκός

82' Ο Αράο στη θέση του Ρουμπέν. Ντεμπούτο για τον Βραζιλιάνο

23.08.2023 23:40

Αλλαγές Παναθηναϊκός

76' Τσέριν και Αϊτόρ αντί Παλάσιος και Βιλένα

23.08.2023 23:38

Γκολ Μπράγκα

73' 2-0 η Μπράγκα. Ο Τζαλό που είχε περάσει στο ματς πριν από λίγο, εκτελεί τον Μπρινιόλι. Αδράνεια της Πράσινης άμυνας που δεν οργανώθηκε καλά σε εκτέλεση πλαγίου άουτ.

23.08.2023 23:35

Η ασύλληπτη ευκαιρία του Σπόραρ

23.08.2023 23:34

70' Μπράγκα - Παναθηναϊκός 1-0

Απομένουν 20 λεπτά για το φινάλε.

23.08.2023 23:29

65' Μπερνάρ και Ιωαννίδης αντί Τζούριτσιτς και Σπόραρ.

23.08.2023 23:26

Μεγάλη ευκαιρία Παναθηναϊκός

62' Αδιανόητη χαμένη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Σπόραρ, ο οποίος σε άδειο τέρμα έστειλε την μπάλα άουτ!

Φάση Μπράγκα

62' Κεφαλιά του Μαρίν άουτ.

23.08.2023 23:25

Το γκολ της Μπράγκα

23.08.2023 23:21

Φάση Παναθηναϊκός

57' Ο Παναθηναϊκός προσπαθεί να απειλήσει με ψηλοκρεμαστή κεφαλιά.

23.08.2023 23:17

Κίτρινη Μπράγκα

53' Κίτρινη ο Φόντε

23.08.2023 23:16

51' 1-0 η Μπράγκα. Ο Αμπέλ Ρουίθ ανοίγει το σκορ με σουτ απ' το ύψος της μεγάλης περιοχής.

23.08.2023 23:13

Ευκαιρία Μπράγκα

48' Μεγάλη επέμβαση του Μπρινιόλι που σώσει από βέβαιο γκολ σε τελείωμα του Αμπελ Ρουίς.

23.08.2023 22:51

45+5' Κίτρινη Νιακατέ

23.08.2023 22:50

Ευκαιρία Παναθηναϊκός

45+3' Σέντρα του Παλάσιος, δεν πρόλαβε να βάλει το ποδι ο Σπόραρ, απομάκρυνε ο Ματέους.

23.08.2023 22:49

Έξτρα χρόνος

8 λεπτά ο επιπλέον χρόνος.

23.08.2023 22:48

45+1 ο Αντρε Όρτα απειλεί με σουτ αλλά η μπάλα απομακρύνεται σε κόρνερ απ' το πόδι του Ρουμπέν.

23.08.2023 22:47

Η ευκαιρία του Παλάσιος

23.08.2023 22:45

44' Κεφαλιά του Φόντε λίγο άουτ.

23.08.2023 22:42

Η φάση του πέναλτι που πήρε πίσω ο διαιτητής

23.08.2023 22:37

Αλλαγή Μπράγκα

36' Αναγκαστική αλλαγή για την Μπράγκα. Ο Αντρέ Όρτα στη θέση του τραυματία Αλ Μουσράτι

23.08.2023 22:31

30' Ο Παναθηναϊκός απειλεί με δυνατό σουτ του Παλάσιος μέσα απ' την περιοχή. Μπλοκάρει ο Ματέους. Ο βοηθός είχε σηκώσει τη σημαία αλλά το παιχνίδι συνεχίστηκε γιατί η κατοχή πέρασε στην Μπράγκα.

23.08.2023 22:26

Διακοπή για να δροσιστούν οι παίκτες

25' Cooling break

Η ευκαιρία του Μάγκνουσον

23.08.2023 22:19

Δεν υπάρχει πέναλτι

Αλλάζει απόφαση ο διαιτητής ορθώς και δίνει επιθετικό φάουλ. Ο Μπρούμα πατάει πρώτος τον Βαγιαννίδη όπως φάνηκε στο ριπλέι.

23.08.2023 22:18

VAR

Πάει να δει τη φάση ο Τσβάιερ.

23.08.2023 22:17

Πέναλτι Μπράγκα

16' Η Μπράγκα κερδίζει πέναλτι. Ο Βαγιαννίδης ανατρέπει τον Μπρούμα.

23.08.2023 22:14

13' Ο Μάγκνουσον εκτελεί άουτ ένα φάουλ από πλάγια θέση.

23.08.2023 22:09

Κίτρινη Παναθηναϊκός

8' Κίτρινη στον Τζούριτσιτς.

23.08.2023 22:03

2' Απειλεί για πρώτη φορά ο Παναθηναϊκός με κεφαλιά του Μάγκνουσον. Λίγο άουτ η μπάλα.

23.08.2023 22:01

Σέντρα

Άρχισε το παιχνίδι στην Μπράγκα.

23.08.2023 22:00

Ο διαιτητής

Ο Γερμανός Φέλιξ Τσβάιερ διαιτητής. Είναι elite ρέφερι.

Οι πάγκοι

Στον πάγκο της Μπράγκα οι: Σα, Χόρνιτσεκ, Σαάτσκι, Αντρέ Ορτα, Τζαλο, Ολιβέιρα, Σαλασάρ, Μέντες, Λόπες, Μπάντσα, Κάστρο και Σουμαρέ.

Στον πάγκο του Παναθηναϊκού οι: Λοντίγκιν, Ξενόπουλος, Σένκεφελντ, Ιωαννίδης, Μπερνάρ, Τσέριν, Αϊτόρ, Σιδεράς, Μλαντένοβιτς, Κώτσιρας, Αράο και Βέρμπιτς.

23.08.2023 21:52

Για την τρίτη φορά η Μπράγκα

Η Μπράγκα διεκδικεί κόντρα στον Παναθηναϊκό την είσοδό της στο κλαμπ των κορυφαίων της Ευρώπης για τρίτη φορά στην ιστορία της.

23.08.2023 21:49

Η ενδεκάδα της Μπράγκα

Η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού

Οι προηγούμενες προκρίσεις

Μετά τις προκρίσεις επί της Ντνίπρο και της Μαρσέιγ ο Παναθηναϊκός θέλει μια τρίτη πρόκριση επί της Μπράγκα για να επιστρέψει στους ομίλους για πρώτη φορά μετά από 11 χρόνια.

23.08.2023 21:47

Η ρεβάνς

Η ρεβάνς θα γίνει στις 29 Αυγούστου στις 22.00 στο ΟΑΚΑ.

23.08.2023 21:46

Ώρα έναρξης και κανάλι

Το παιχνίδι αρχίζει στις 22.00 και μεταδίδεται τηλεοπτικά απ' το Cosmote Sport 2 και το Mega.

23.08.2023 21:45

Καλησπέρα σας!

Θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με αντίπαλο την Μπράγκα στην Πορτογαλία για τα πλέι οφ του Champions League.

Παναθηναϊκός έχει μπροστά του τη μεγάλη πρόκληση των ομίλων του Champions League. Απομένουν δύο βήματα για τ' αστέρια και το πρώτο θα γίνει το βράδυ της Τετάρτης (23/8, 22.00, Cosmote Sports 2 & Mega) με αντίπαλο την Μπράγκα στην Πορτογαλία...